Дома Блогосфера Препораки за читање

Препораки за читање

1,693 views
0

Неколку препораки за читање на интересни текстови или умно користење на дел од “препораките” кои се таму постирани.

ОксиморонПриватност на интернет
Panta Reialati.org
ЏаманКои историски личности би ги поканиле на вечера?
http://0.mk/ – Македонски сервис за кратење на линкови

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име