Дома Архитектура Саат кулата во Прилеп – видео клип

Саат кулата во Прилеп – видео клип

1,341 views
0
Овој видео клип за ,,Саат кулата во Прилеп” е всушност компилација од неколку слики кои го добив на mail, сложени преку google picasa. Го поставив на you tube со цел кога ќе дојде време да го повлечам на блог и да биде дел од истоимениот пост. Сакав да додадам музика во позадината и текст кој го читам, но после 1 месец овој клип без да го постирам си постигна своевиден мал рекорд од 220 клика.

Соодветниот текст кој е во склопот на Серијалот за Саат кулите во Македонија, ќе следи накнадно. До тогаш ги замолувам сите оние кои имаат некакви слики и клипови во врска со споменатата тема, да ме контактираат на мојот меил. п.с. Истиот клип сите заинтересирани можат да го видат и во форма на слајд шоу. Можеби ќе им се види како подобра варијанта.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име