Дома Книги и литература Алекс Букарски – И соништата се исполнуваат, зарем не

Алекс Букарски – И соништата се исполнуваат, зарем не

1,504 views
0

,,Кога нешто силно ке посакаш, целата вселена ќе скова заговор твојата желба да се исполни”

Пауло Коељо – ,,Алхемичарот”

Ете и тоа се случи. Еден блогер и официјално да биде верификуван за своите способности (не само блогерски). Честито Букарски нека ти се множат наградите. Ај сега кажи колку ISBN бројчиња ти извадија Темплум за следните книги?

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име