Дома Лично Who the fuck is Даниела Тракојвска????

Who the fuck is Даниела Тракојвска????

1,262 views
0
Тоа е онаа персона кој му го здипли постот на Психологот и го прикажа како свој напис во Вечер. Израеагирав еднаш, потоа уште еднаш. Гледам повторна реакција на блогот на Психологот и кај Дарко-Комуникации.

По кој знае кој пат повторувам. Сите медиуми кај нас се тотални лузери, а Вечер се дефинитивно тешки шупаци. Колку малку им треба да достигнат ,,дно дна”.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име