Home Лично Дадов ексклузивно интервју

Дадов ексклузивно интервју

1,127 views
0
Токму така. Дадов ексклузивното предновогодишно интервју за Блогот Историја, каде што говорам за себе, својот блог и блог џунглата.

Интервјуто можете да го прочитате тука.

А ова се исто така ексклузивни фотографии couresy of… си знаат кои. Тоа сум јас на e-Society.Посебно благодарност до една личност што бев дел од целиот овој настан.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here