Дома Етно-археологија Носија vs. чорапа

Носија vs. чорапа

1,267 views
0
Ако Европските денови на културата мислат да поминат само со ,,Магија на боите“, во тој случај Прилепчани имаат и отповеќе што да понудат како адекватен одговор.

© археоблог 2006.Сите права задржани

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име