web analytics
Home Tags Интернет

Tag: Интернет

Културното наследство има потреба од дигитална визуелизација – интервју

0
Денес славам почеток на 14та година откако мојот сајт Археоблог е хостиран на MKhost - бр. #1 хостинг провајдер и регистрар на домени во...

Најава за 22 симпозиум на МАНД

2
На официјалната страница на МАНД (Македонското археолошко научно друштво) во изминатиот период беше објавен повик за учество на редовниот XXII Симпозиум на македонските археолози. Оваа година...

Заврши 21 Симпозиум на македонските археолози во Банско

7
Морам да признаам дека после толку години присуство, ова за мене сигурно беше еден од најдобрите симпозиуми на Македонското археолошко научно друштво (МАНД), и...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!