Дома Лично Feliz Navidad – Merry Christmas – Среќен Божиќ

Feliz Navidad – Merry Christmas – Среќен Божиќ

1,124 views
0
На сите католици и православни кои го слават Божиќ на 25 Декември, им посакувам Среќни празници, а воедно и Среќна Нова година.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име