Дома Администрација Мислев дека сум само јас банирана од on net :)))))

Мислев дека сум само јас банирана од on net :)))))

1,192 views
0

Мислев дека сум поласкана со тоа што само јас и мојот блог сме банирани од on net. Кога тоа…:))))))))))


Банерот е Courtesy of Princ of Кајгана, среќен корисник на WADSL.
Го ставив како моментална поддржка на р-Еволуција.


p.s. Постот набргу ќе биде повлечен. Зошто сепак ова не е мој начин на  ,,враќање стари сметки”.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име