Дома Апели Донирајте за СТОЈАНОВСКИ ЛЕОН (3 години)

Донирајте за СТОЈАНОВСКИ ЛЕОН (3 години)

1,813 views
0

Стојановски Леон (3 години) од Скопје, му е потребна помош. Се работи за неопходна операција – Транслантација на црн дроб, која се планира во октомври 2007 во Брисел. За операцијата потребни се 20 илјади евра. поради финансиската состојба на родителите …

Донирајте 100 денари:
Т-мобиле: 070 143 122  или Космофон: 075 143 456
Сметка на Коминтент:  001583649-0

На Стопанска Банка АД – Скопје

Донирај и препиши го постот кај тебе!

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име