Дома Администрација Добредојдовте на мојот нов блог

Добредојдовте на мојот нов блог

1,136 views
0

Од пред некој ден и официјално почна да ми функционира Археолошки дневник vol.1 на сервисот на Блогер Мк. Со променет изглед (за кој му благодарам на Админот) и нови правила кои велат дека ако секого исто угостам, тогаш никој не е специјален :). Привремено на овој блог ќе ја скратам можноста за оставање коментари на нерегистрирани корисници, поради крајно ниското ниво на одредени излагања кои можеа да се сретнат на Блогерај. Блогот на Блогерај е повлечен од технички причини и ќе биде привремено (или трајно) замрзнат, но оставен како таков да плови во интернет пространството. Им благодарам на сите што беа дел од тимот на Археолошкиот дневник. Од сега натаму продолжувам сама. Редно е да пораснам за една педа. Продолжувам тука и сите посетители и читатели се добредојдени.

Ве молам линковите кои ги имате на вашите страници а кои водат до овој блог да ги промените во домејнот:

http://arheo.macedonianblog.com

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име