Дома Лично Македонски канал за културно наследство

Македонски канал за културно наследство

1,141 views
0

Секоја чест за поединци како фамилијата Детеви. Ако можат бугарите да имаа од блог, преку свој канал за културно наследство, се до нивни краткометражни документарци на Археолошкиот канал, не гледам причина да го немаме и ние. Археолошкиот дневник отсекогаш бил спремен за соработка со сите. Блогот е само еден мал чекор кон…….

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име