Дома Археологија Археоблог во неделниот весник Булевар

Археоблог во неделниот весник Булевар

1,216 views
0

 

Од вчера и официјално беше склучен договор помеѓу Археолошкиот дневник и неделниот весник Булевар. Газдарицата на овој блог даде согласност содржините на Археодневникот да бидат користени за потребите на весникот, доколку се поклопуваат со неговата концепција. Секако со нагласување на изворот од каде се земени. Е, па аирлија, па понатаму една блогерска рубрика да отвориме.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име