web analytics
Дома Тагови Културно наследство

Таг: Културно наследство

ONN/OFF мислења

Со извртени реченици на дискутантите извадени од контекст и непотполно цитирање, весникот Време се обиде сосема несериозно да даде осврт на дебатата која во...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!