web analytics
Дома Тагови симпозиум

Таг: симпозиум

Интерпретациски работилници во рамки на „Фестивалот за раскажување на приказни“ 2023

Изминатиот период се здружив со драгите пријатели од издавачката куќа „Сказнувалка“. Мојата едукативна интерпретациска програма Storytelling Skopje беше дел од тридневниот меѓународен симпозум за...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!