web analytics
Дома Тагови оддржливост

Таг: оддржливост

Како стигнав до најголемиот интернационален форум на компанијата Кока-Кола

Веќе втора година по ред како претставник од Македонија добивам покана да се вклучам во годишниот настан „The Coca-Cola System Annual Stakeholder Forum“. Поканата...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!