web analytics
Дома Тагови Гебекли Тепе

Таг: Гебекли Тепе

Рецензија за серијата Атије/The Gift – или како се создава културна...

  Изминативе неколку дена се заглавив со гледање на сите три сезони на турската серија Атије. Wooowww, стоп со предрасудите. Ова навистина е турска серија,...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!