Дома Администрација Блогирам, значи ,,пост,,ојам

Блогирам, значи ,,пост,,ојам

1,411 views
0

За да не ме цима никој, направив репринт на еден мој стар пост. Иако сум далеку од Мaкедонија, гледам дека ништо битно не се променило на полето на блогерството. Ова е толку стара работа, што секој коментар е излишен.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име