Дома Администрација Археоблог и официјално отворен

Археоблог и официјално отворен

1,305 views
0
До сега Археоблогот беше затворен за коментари. Можеа да остават само регистрирани корисници. Морав да го лимитирам коментирањето на постовите од технички причини, затоа што не постоеше опција за нивно следење.

Но бидејќи тоа е решено, и официјално го прогласувам Археоблогот за отворен. Сега можат да коментираат сите. 🙂

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име