web analytics
Дома Тагови Стибера

Таг: Стибера

Стибера – Македонската Помпеја (видео од предавање)

  На 15.11.2018 год. во ЕУ Инфоцентарот во Скопје, ХАЕМУС во соработка со Archaeological Institute of America за сите љубители на културното наследство организираше серија на ексклузивни...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!