web analytics
Дома Тагови рецензија

Таг: рецензија

Рецензија на видео – како Turkish Airlines ја претумба историјата на...

Неодамна на интернет се појави промотивно видео на турската компанија Turkish Airlines која го презентира Скопје како туристичка дестинација. Ова е од голема важност...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!