web analytics
Дома Тагови Отомански

Таг: Отомански

Како изгледа да бидеш дел од еден ,,Брод со бисери”

Заедно со тимот на ХАЕМУС во 2018 год. ќе учествуваме во филмскиот проект насловен „Брод со бисери“ кој ги спојува филмските дејци, истражувачи и...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!