web analytics
Дома Тагови Ајвар

Таг: Ајвар

Зошто е ајварот културно наследство, но тоа не се и другите...

Заврши сезоната на правење и почна сезоната на јадење ајвар. Знаме дека секоја мајка, баба, тетка, стрина, комшивка, па дури и секое семејство има...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!