web analytics
Дома Тагови Storytelling Skopje

Таг: Storytelling Skopje

Снимање на документарна програма за Скопје во продукција на МТВ1

Изминатиот период снимав документарна програма во продукција на МТВ1 (Македонска телевизија) базирана на моите гамифицирани искуства кој ги создадов во рамките на мојата интерпретациска...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!