web analytics
Дома Тагови Фамилија

Таг: Фамилија

Кога прадедо ми Јоше си одеше од ,,Маргер” со свирачи до...

Во почетокот на дваесеттите години на 20. век во Скопје постоеле трговски патници и застапници на текстилни фирми кои се занимавале со увоз на...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!