web analytics
Дома Тагови семејство

Таг: семејство

Кога прадедо ми Јоше си одеше од ,,Маргер” со свирачи до...

Во почетокот на дваесеттите години на 20. век во Скопје постоеле трговски патници и застапници на текстилни фирми кои се занимавале со увоз на...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!