web analytics
Дома Тагови публикација

Таг: публикација

Промоција на публикацијата „Прирачник за слободни ученички активности“

На 05.10.2023, на меѓународниот денот на учителот го имав задоволството како промотор на настанот да поговорам за публикацијата „Прирачник за слободни ученички активности“ во...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!