web analytics
Дома Тагови одржливост

Таг: одржливост

Интерпретациска обука: Наследството како основа за одржлив развој на културниот и...

0
На 16.09.2023 од 09-17 часот во просториите на Europe House Скопје, во организација на ХАЕМУС се случи интерпретациска обука „Наследството како основа за одржлив...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!