web analytics
Дома Тагови Методологија

Таг: Методологија

Интерпретација на наследството или Како се прави либација со смокви на...

На локалитетот Тумба Маџари расте една смоква. И тоа не расте било каде, туку расте токму во центарот на овој археолошки локалитет од неолитскот...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!