web analytics
Дома Тагови метеорологија

Таг: метеорологија

Protected: Што се Макавеи и како се пресметуваат

  Дали знаете што се тоа Макавеи? И дали некојпат сте ги пресметувале? Научив што се Макавеи од мојата мајка, уште кога бев многу мала. Секоја година...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!