web analytics
Дома Тагови Медена земја

Таг: Медена земја

Медена Земја – визуелизација на интерпретацијата за културното наследство

Македонскиот документарен филм Медена земја е номиниран во две категории за Оскар, откако победи на голем број фестивали ширум светот. Се разбира, наградите во...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!