web analytics
Дома Тагови мартинки

Таг: мартинки

Моето интервју за SBS – националната австралиска радио-телевизија

Изминатиот период дадов големо интервју за SBS Australia, национална радио-телевизија на Австралија. Интервјуто во кое говорам за работата на ХАЕМУС, но и за работата...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!