web analytics
Дома Тагови креативност

Таг: креативност

Промоција на публикацијата „Прирачник за слободни ученички активности“

На 05.10.2023, на меѓународниот денот на учителот го имав задоволството како промотор на настанот да поговорам за публикацијата „Прирачник за слободни ученички активности“ во...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!