web analytics
Дома Тагови конкурс

Таг: конкурс

Конкурс за Blogopedia 2009

По минатогодишниот успех на македонската блогосфера кога 12 блогери беа публикувани во едицијата Блогопедија 2008, организаторите на годинешниот Блогопен 2009, повторно објавија конкурс за...

Call for participation – Archaeological excavation at PAVA (TUSCANY)

I° turno 19 maggio - 06 giugno 2008 II° turno 08 giugno - 27 giugno 2008 III°...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!