web analytics
Дома Тагови Кокино

Таг: Кокино

Поштенски марки со мотиви од Кокино

Денес во 12 часот, во просториите на Мала станица ќе бидат промовирани поштенски марки со мотиви опсерваторијата Кокино. Марките ќе ги промовира Македонското истражувачко...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!