web analytics
Дома Тагови Кина

Таг: Кина

Археологијата на Кина во Science Magazine

Со оглед на тоа што откритијата во кинеската археологија не се учат на факултетот по археологија во Скопје, ниту пак нашите медиуми известуваат за...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!