web analytics
Дома Тагови искуства

Таг: искуства

Снимање на документарна програма за Скопје во продукција на МТВ1

Изминатиот период снимав документарна програма во продукција на МТВ1 (Македонска телевизија) базирана на моите гамифицирани искуства кој ги создадов во рамките на мојата интерпретациска...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!