web analytics
Дома Тагови европски денови на наследство

Таг: европски денови на наследство

Обука за менторство за конкурсот „Млади европски креатори на наследство“

Сакаш ли да учествуваш во конкурсот на „Млади европски креатори на културно наследство“ и да добиеш награда? Сакаш ли да бидеш ментор на група деца кои...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!