web analytics
Дома Тагови Документарец

Таг: Документарец

Снимање на документарец со телевизијата на Associated Press

AP се можеби една од најдобрите водечки новински агенции во светот, додека пак APTN (Associated Press Television News) е глобална видео-новинска агенција што исто така...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!