web analytics
Дома Тагови деца

Таг: деца

Промоција на публикацијата „Прирачник за слободни ученички активности“

На 05.10.2023, на меѓународниот денот на учителот го имав задоволството како промотор на настанот да поговорам за публикацијата „Прирачник за слободни ученички активности“ во...
error: СОДРЖИНАТА Е ЗАШТИТЕНА !!