Дома Археологија Промоција на првиот македонски интернет портал за археологија

Промоција на првиот македонски интернет портал за археологија

2,697 views
0

Добредојдовте на првиот македонски интернет портал за археологија

Почитувани,

Ни претставува особено задоволство да Ве поканиме
на промоцијата на првиот
македонски веб портал за археологија – ПОРТА АРХЕОЛОГИКА

 

Промоцијата ќе се одржи на 24.03.2011 (четврток), во 12.30ч
во кино салата на НУ Музеј на Македонија

промотор: Ели Пешева, New Moment – Скопје

со почит: Тимот на Порта Археологика
www.porta-archaeologica.com

 

*** Настанот со своја страница на фејсбук

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име