Дома Археологија Мојата прекрасна Македонија

Мојата прекрасна Македонија

3,267 views
1

Многу шетам. Исто така многу фотографирам и документирам, но ретко постирам фотографии, бидејќи зборот е мојот начин на експресија преку кој се чувствувам најудобно да ги изразам своите размисли. Овој пат решив да споделам некои фотографии направени во последните година дена ширум Македонија.

1 КОМЕНТАР

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име