Дома Уметност Пикасо е плагијатор

Пикасо е плагијатор

1,515 views
0

 

[google]104061516152793028&hl=en[/google]

Срам да му е на Пикасо :)))

На барање од повеќе блогери го препостирам клипчево.
А двене копчиња за “ундо” се закон 😀

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име