Дома Археологија Два милиона селектори за македонското културно наследство

Два милиона селектори за македонското културно наследство

1,252 views
0
Кога игра македонската репрезентација (фудбал, кошарка, ракомет) обично има 2 милиона селектори во еден ист момент. А што се случува кога се работи за македонското културно наследство? Постои ли еден асален играч? Напис на Тина Иванова во Утрински:

Каква е оваа држава!

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име