Дома Апели Да и помогнеме на малата Бисера

Да и помогнеме на малата Бисера

1,792 views
0

Седум месечната Бисера боледува од болеста наречена “митерална стеноза”. Потребни се минимум 35 000 евра во рок од 2 месеци. Бидете хумани и донирајте како што сте/сме го направиле тоа многу пати надвор од блогосферата. Вистинскиот човек се познава по делата кои ги направил, а оставаат последици во реалниот живот. Наградата за тоа не се купува ниту со пари, ниту со донации. За повеќе информации кликнете тука.

Броеви за донација:

T- Mobile: 070143193
Cosmofon: 075143450
Благодарни родителите

Драганчо и Маја Војнески

Препишете го постот и донирајте, вашата помош може да спаси живот кој штотуку започнал…

Претходни текстовиLe temps du sacré (Свето време)
Следни текстовиArchaeomeme
Археоошки дневник е првата веб страница во македонскиот интернет простор посветена на археологијата како наука. Сајтот во континуитет постои од 2005 со цел едукација, промоција, интерпретација и популаризација на богатото македонско културно наследство.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име