Дома Администрација Добредојдовте!

Добредојдовте!

9,792 views
18

Не знам дали е ова мојата последна виртуелна закачалка, но секако е следната етапа во моето патешествие кое траеше скоро 3 години по Интернет просторот.

Добредојдовте на мојот сајт за археологија.

18 КОМЕНТАРИ

  1. Честито, се надевам дека ова ќе биде твојот најуспешен интернет проект… ТУКА СУМ ЗА СЕКАКВА ТЕХНИЧКА ПОМОШ, твојата работа е супер, и заслужуваш супер сопствено место без падови како до сеа 🙂

  2. А планирач да ставиш и хрватска поддршка,бидејки јас многу љубам кога пишувам,да пишувам латиница и да ги пишувам и буквите …č,ć,š,đ,ž…itd…:)

  3. Ви благодарам на сите што коментиравте до сега. Добредојдовте на мојот сајт кој се уште не знам дали ќе биде само за археологија, дали ќе биде идентичен со мојот блог (иако дизајнот е скоро ист) или можеби ќе биде колаборативен помеѓу неколку мои колеги. За сега разгледувам повеќе опции.

  4. Мислам дека полека полека ќе го потсредиме сајтчево а? полека но сигурно ќе го имаш тоа што го сакаш… have a nice time with your beautiful WordPress machine 🙂

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име