Дома Политика Анаграм

Анаграм

1,408 views
0

народ  влада  блада  стада клада става глава плаќа

1. Ајде да ве видам колку сте маштовити
2. Фала на а.НТИ за инспирацијата

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име