Дома Документарни филмови Убиства

Убиства

1,483 views
0

Куќата е опколена.Се плашам дека не бев замолена да прашам некого за да ја напуштите собата.Не. Не бев прашана од никого во собата да…Не,не,не…Јас бев замолена да запрашам… дека никој од собата не смее да ме праша да ја напушти собата…Пред да ме праша собата мене, никој не смее без мое прашање да ја напушти… :))))))

За повеќе клик на линков, бидејќи ембединг воз дизејблд бај риквест.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име