Дома Интернет МРТ со свој канал на You tube

МРТ со свој канал на You tube

1,693 views
0

Ај нека им е со успех на МРТ отворањето на свој канал на Ју тјуб. Можеби нешто од нивната архива ќе ,,залута” и кај мене. 🙂

п.с за веста веќе напишаа Комуникации, Развигор и Рибаро.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име