Дома Администрација Шпиц со своја web страница

Шпиц со своја web страница

1,210 views
0

Првиот дневен бесплатен весник Шпиц, од пред некое време почна своите содржини да ги апдејтува на сопствена web страница. За сега, ако не грешам, некако порталот тешко им се отвара (барем кај мене..)

Во секој случај аирлија нека им е 🙂

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Внеси го тука твоето име